Nowości

Brak nowości

spinki klasyczne 

Męskie spinki do mankietów w dzisiejszych czasach możemy uznać za podstawowy dodatek. Są jednak takie, które bez zawahania uznać można za prawdziwe dzieła sztuki.

Grono panów wybierając proste i symetryczne kształty w kolorze chromu lub srebra ma na celu użycie ich jako codzienny dodatek do męskiej garderoby inni z kolei szukają w półszlachetny...

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Czy to nie wspaniałe mieć otwieracz do tak magicznego trunku cały czas przy sobie? Według nas to atrybut niezbędny! A na poważnie, nutka ironii nawet w eleganckiej stylizacji będzie świetnym dodatkiem i z pewnością wzbudzi zainteresowanie nie jednego towarzysza!
  • Tenis, squash? Synonimy sportów, które dają mężczyznom możliwość ucieczki od codzienności. Może warto chociaż na mankiecie koszuli mieć spinkę w kształcie rakiety, która pozwoli wyróżnić się z grona elegantów ubranych w garnitury? Komplet spinek zapakowany w szykowne pudełko wysokiej jakości.
  • Podobno czterolistna kończyna przynosi szczęście, ale znalezienie jej na łące pełnej traw jest nie lada wyzwaniem. Spinki z czterolistną kończyną będą z pewnością idealnym dodatkiem przynoszącym szczęście, a przy tym dodadzą męskim mankietom stylu i elegancji.
  • Jedni wierzą w szczęście przynoszone przez słonie, inni w kończynę, a jeszcze inni w los we własnych rękach. Może jednak słonik na mankiecie na egzaminie czy ważnym dniu w pracy nie będzie zbyteczny, a może przynieść szczęście?
  • Mówi się, że mężczyzna jest głową, a kobieta... Wszyscy wiemy, że każdy facet pragnie dowodzić, a te spinki pozwolą mu być kapitanem na pokładzie statku! Spinki w kształcie steru statku w ciekawy sposób uzupełnią stylizację z nutą morskiego powiewu!
  • Tyle ile par oczów na ziemi, tyle innych spostrzeżeń. Zatrzymanie czasu nie udało się jeszcze nikomu, ale mistrzów, którzy uchwycili nieziemskie momenty na fotografii jest już wielu! Wszystkim tym, którzy swoje serce oddali fotografii dedykujemy spinki męskie w kształcie aparatu fotograficznego. Najlepszej jakości lustrzanka to to może nie jest, ale mimo...
  • Wszystkich wielbicieli gry w karty z pewnością zachwyci spinka w kształcie czterech asów. Solidne wykonanie i błyszczące srebrne wykończenie oraz eleganckie opakowanie sprawiają będą prezentem idealnym dla pokerowych graczy. Symboliczne wykończenie stylizacji doda jej nuty indywidualzimu i wyszukania.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów