krawaty poliestrowe 

Szukając idealnego krawata na wesele czy jednorazową okoliczność warto zwrócić uwagę na ofertę krawatów poliestrowych. Szeroka gamma kolorów, tekstur i wzorów może w idealny sposób dopełnić męską stylizację.

Krawaty poliestrowe są świetną alternatywą dla droższego rodzaju krawatów i mają wiele do zaoferowania jej użytkownikom. Przede wszystkim ...

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 44,99 zł W magazynie
  Stonowana kolorystyka i regularny wzór tworzą niepowtarzalny krawat w pięknych naturalnych barwach. Klasyczna kolekcja wykonana z poliestru pozawala podkreślić męską elegancje.
 • 44,99 zł W magazynie
  Unikatowy wzór i kompozycja sprawia, że powstał krawat idealnie pasujący do sukienki partnerki lub po prostu urozmaicający codzienną stylizację. Poliester wysokiej jakości pochodzący z najlepszych tkalni świata sprawia, że po zawiązaniu krawat ma piękny kształt.
 • 44,99 zł W magazynie
  Klasyczne wzornictwo i kolorystyka oraz polska produkcja tworzą razem produkt wysokiej jakości w zgodzie ze standardami mody męskiej. Ponadczasowa klasyka to coś co przyda się każdemu mężczyźnie w jego szafie.
 • 44,99 zł W magazynie
  Połączenie fioletowej barwy, a jednocześnie klasycznego wzornictwa klasyfikuje produkt pośród najmodniejszych produktów sezonu. Wysoka jakość użytych tkanin sprawia, że po wywiązaniu otrzymają państwo piękny węzeł.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów