Szelki 

 • szelki na guziki
  szelki na guziki
 • szelki na klamry
  szelki na klamry

  Szelki na klamry to dodatek, który przebojem wdarł się w ostatnim czasie do męskiej garderoby. 

 • szelki z muszką
  szelki z muszką

  Łączenie akcesoriów stroju jest świetnym sposobem na podkreślenie indywidualnego charakteru stylizacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyliśmy kolekcje szelek w kompletach z muszkami. Dzięki temu znalezienie muszki w komplecie z szelkami nie będzie już problemem. Noszenie kompletu muszki z szelkami tego samego koloru nie tylko doda uroku twojej stylizacji, ale również będzie idealnym wyborem jeśli nie chcesz eksperymentować z dodatkami bojąc się, że nie będą ze sobą współgrały.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 89,99 zł W magazynie
  Szelki z czarnej tkanej gumy w białe paski. Klasyczne połączenie szerokich czarnych szelek z białymi dodatkami będą pięknym, uniwersalnym dodatkiem w męskiej szafie pasującym do każdej stylizacji.
 • 89,99 zł W magazynie
  Szelki z tkanej gumy w pionowe białe paski z delikatnym czerwonym paseczkiem w kształcie litery Y. Klasyczne szerokie granatowe szelki z białymi i czerwonymi dodatkami będą pięknym dodatkiem do granatowego garnituru. Jednocześnie będą świetnie uzupełniać się z innymi czerwonymi dodatkami, które na dobre zagościły w męskiej szafie.
 • 89,99 zł W magazynie
  Szelki z tkanej gumy w pionowe paski w kształcie litery Y. Klasyczne szerokie granatowe szelki z niebieskimi dodatkami będą pięknym dodatkiem do granatowego garnituru.
 • 89,99 zł W magazynie
  Eleganckie czarne szelki wykonane z wysokiej jakości tkanej gumy, zapinane na metalowe klamerki z plastikowymi zabezpieczeniami. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
 • 89,99 zł W magazynie
  Eleganckie granatowe szelki wykonane z wysokiej jakości tkanej gumy, zapinane na metalowe klamerki z plastikowymi zabezpieczeniami. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
 • 89,99 zł W magazynie
  Czerwono- granatowe szelki z tkanej gumy w najmodniejszym kolorystycznym połączeniu w kształcie litery Y. Tył wykończony dwoma klamerkami z metalu i naturalną skórą.
 • 89,99 zł W magazynie
  Eleganckie szare szelki wykonane z wysokiej jakości tkanej gumy, zapinane na metalowe klamerki z plastikowymi zabezpieczeniami. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
 • 89,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Eleganckie szelki typu Y zapinane na klamerki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów