Lista produktów producenta: Vincitore

Autorska marka dodatków męskich firmy Linta cechująca się dobrą jakością i przystępną ceną

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • 39,98 zł W magazynie
  Pin w kształcie kiji golfowych zadowoli wszystkich miłośników tego sportu!
 • 89,99 zł W magazynie
  Szelki z czarnej tkanej gumy w białe paski. Klasyczne połączenie szerokich czarnych szelek z białymi dodatkami będą pięknym, uniwersalnym dodatkiem w męskiej szafie pasującym do każdej stylizacji.
 • 89,99 zł W magazynie
  Szelki z tkanej gumy w pionowe białe paski z delikatnym czerwonym paseczkiem w kształcie litery Y. Klasyczne szerokie granatowe szelki z białymi i czerwonymi dodatkami będą pięknym dodatkiem do granatowego garnituru. Jednocześnie będą świetnie uzupełniać się z innymi czerwonymi dodatkami, które na dobre zagościły w męskiej szafie.
 • 89,99 zł W magazynie
  Szelki z tkanej gumy w pionowe paski w kształcie litery Y. Klasyczne szerokie granatowe szelki z niebieskimi dodatkami będą pięknym dodatkiem do granatowego garnituru.
 • 89,99 zł W magazynie
  Eleganckie czarne szelki wykonane z wysokiej jakości tkanej gumy, zapinane na metalowe klamerki z plastikowymi zabezpieczeniami. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
 • 89,99 zł W magazynie
  Eleganckie granatowe szelki wykonane z wysokiej jakości tkanej gumy, zapinane na metalowe klamerki z plastikowymi zabezpieczeniami. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
 • 89,99 zł W magazynie
  Czerwono- granatowe szelki z tkanej gumy w najmodniejszym kolorystycznym połączeniu w kształcie litery Y. Tył wykończony dwoma klamerkami z metalu i naturalną skórą.
 • 89,99 zł W magazynie
  Eleganckie szare szelki wykonane z wysokiej jakości tkanej gumy, zapinane na metalowe klamerki z plastikowymi zabezpieczeniami. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
 • 89,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Eleganckie szelki typu Y zapinane na klamerki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tkana guma zapewnia ładny kolor nawet po rozciągnięciu. W tylnej części szelki posiadają zapięcie na dwie klamerki połączone skórą. Dobrze trzymające regulatory długości pozwolą dostosować długość szelek do wzrostu.
 • 49,95 zł W magazynie
  Kolory granatowy i niebieski to pierwsze barwy kojarzące się z mężczyzną. Dzieje się tak nie przypadkowo bowiem pasują one do każdego typu urody. Knit wykonany z mikrofibry to starannie wykonany produkt w tych doskonałych barwach. Kupując produkt uzupełniasz swoją szafę o wspaniały produkt, który z pewnością będzie służył latami
 • 49,95 zł W magazynie
  Krawat knit w kolorach, które podbiły w ostatnim czasie męską szafę to wybór, który idealnie skomponuje się z innymi dodatkami w garderobie. Luźny splot tkaniny doda strojowi swobodnego charakteru, a jednocześnie przyciągnie uwagę obserwatorów
 • 49,95 zł W magazynie
  Klasyczna luźna elegancja to styl od lat tożsamy z krajami południowymi. Coraz większa świadomość męskiego ubioru sprawia jednak, że produkty takie jak luźne knitowe krawaty wybierane są również przez polskich mężczyn
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów